Családi nap a tóparton 2014

  • On 2014-07-04 ·
  • By ·

DSC_0048
 Szőke Sándor és felesége meghívására ismét Bugyi községben, a kavicsbányató partján gyűlt össze klubunk apraja-nagyja, hogy a klub legfőbb összetartó erejének, a barátságnak jegyében egy kellemes napot töltsünk el, közösen.

Már a kora délelőtti órákban szállingóztak a vendégek, és a köszöntő italok , a tartalmas, házi ízekben bővelkedő tartalmas reggeli után, a folyamatosan érkező újabb vendégek köszöntésével egyidejűleg mindenki megtalálta a maga kikapcsolódását, pihenését.

DSC_0044 Volt, aki a kavicsbányató népes lakóközösségét próbálta, különféle praktikákkal, horogra csalni, volt, aki inkább a baráti, szakmai beszélgetések mellett döntött. A horgászat kedvtelésének nem csak a gyerekek hódoltak, hanem előkerültek a vérprofik is, akik azonban szívesen adták át tudásuk (egy részét) a fiatalabb nemzedéknek

A kímélő ebéd (halászlé, vadpörkölt, sültek) kissé ellustította a csapatot, de a medence vize, a gyöngyöző falú fröccsöspohár és a meggyes sör kellő enyhet nyújtott.DSC_0063

Ahogy tavaly, ideén sem maradhatott el természetesen a vadászat, vadgazdálkodás jelenével és jövőjével foglalkozó beszélgetés sem

Ami a legfontosabb: a barátság és összetartozás élményével gazdagodva térhettünk haza a tópartról. Köszönet érte a vendéglátóknak!

DSC_0087